OSOBNÝ ODBER:

Darčeková predajňa

A.Kmeťa 22 03601 Martin

budova CVČ Kamarát

pondelok-piatok

8:00-18:00

 

KONTAKTY

tel: +421915829921
info@darcekone.sk

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


vianočné gule sklo svietiace

Krásne vianočné gule  zo skla svietiace rôznymi motívmi vianoc a zimnou tématikou.Výborný doplnok ktorý príjemne spestrí vianočnú atmosféru či už na stromčeku,alebo len tak umiestnenú v interiéri

Prútený veniec vhodný na dekoračné účely v interiéri aj v exteriéri.Prútený veniec sa môže  vystaviť iba tak,alebo ho môžete ďalej dekorovať podľa vlastnej fantázie.Veniec sa môže aj zavesiť iba tak ako ozdoba na stenu.
naša cena 1,49 €

prútený veniec o20cm
top produkt

Umelý strapec hrozna  (sada 2 kusy) vhodný na výrobu rôznych ovocných aranžmánov a dekorácií.
naša cena 2,99 €

strapec hrozno (umelé) 2ks.
top produkt

Vkusná kovová autokľúčenka (prívesok na kľúče) so živicovou nálepkou značky Škoda Fabia. Autokľúčenka Škoda Fabia má živicovú nálepku po oboch stranách prívesku...
naša cena 1,59 €

autokľúčenka prívesok Škoda Fabia
top produkt

Krásny umelý vianočný stromček zelený s bielymi "zasneženými" koncami konárikov na podstavci veľkosť 220cm ,dodávajú vianočnej jedličke tú správnu zimnú a vianočnú atmosféru .Vianočný stromček jedlička sa skladá z dvoch oddeliteľných časí a rozkladacieho stojana ,pre lepšie uskladnenie po skončení vianočných sviatkov.
bežná cena 85,99 €
naša cena 73,19 €

umelý vianočný stromček Jedľa 220 cm

Krásne kvety orchidei na vysokej stopke . Kvet orchidea bude naozaj peknou dekoračnou ozdobou vo vysokej váze, alebo v akomkoľvek  aranžmáne.
naša cena 1,29 €

Orchidea sólo

Efektné vonkajšie osvetlenie kvapkajúce cencúle, z 10-tich cencúľov svietiacich 80 LED svetielkami vytvárajúcim efekt topiacich sa (kvapkajúcich)  cencúľov .Svetielka postupne blikajú z hora dole čím vytvárajú efekt topiacich sa cencúľov . Osvetlenie obsahuje ovládač ktorým sa dajú zvoliť štyri rýchlosti blikania svetielok.Vonkajšie osvetlenie ktoré Vám spríjemní  nie len  vianočné sviatky,ale aj
bežná cena 55,69 €
naša cena 47,39 €

vianočné osvetlenie kvapkajúce LED cencúle 80
akcia

Vnútorné vianočné LED osvetlenie v tvare okna s dekoráciou vianočnej výzdoby.Vianočné osvetlenie svieti 16-timi LED svetielkami s prípojkou na el.energiu .LED okno bude peknou vianočnou dekoráciou v každom interiéri.
naša cena 25,69 €

vianočné osvetlenie LED 16 okno

Dekoračný adventný svietnik,pekný doplnok do domácnosti ktorý nám v predvianočnom období spestrí interiér. Plní svoj účel počas adventu.
naša cena 17,49 €

adventný svietnik prútený

LED snehuliak  blikajúci tromi farbami  .Snehuliak vhodný ako pekná dekorácia počas zimného obdobia a vianočných sviatkov.LED Snehuliak  funguje na tri digitálne batérie.
naša cena 5,69 €

snehuliak svietiaci LED

Sada nerozbitných vianočných gulí v troch rôznych variantoch jednej farby,vhodné na výzdobu vianočného stromčeka,vetvičiek na spríjemnenie a skrášlenie vianočnej atmosféry.
naša cena 2,59 €

vianočné gule fialové

 

Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie najnovšie


vianočná guľa stromček  LED svietiaca
bežná cena 3,69 €

naša cena 2,29 €

akcia
vianočná guľa anjel-LED

naša cena 5,39 €vianočná guľa anjel-LED
bežná cena 8,99 €

naša cena 6,29 €

akcia


vianočná guľa betlehém-LED

naša cena 6,49 €vianočná guľa stromček-LED

naša cena 6,39 €vianočná guľa anjel-LED

naša cena 3,89 €vianočná guľa anjel-LED rúžový
bežná cena 3,69 €

naša cena 2,29 €

akcia
vianočná guľa anjel-LED

naša cena 3,89 €


OGQyNjA2M