KONTAKTY

tel: +421915829921
info@darcekone.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 11,49 €
naša cena 1,79 €
naša cena 6,39 €

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 27,99 €

OSOBNÝ ODBER:

Darčeková predajňa

A.Kmeťa 22 03601 Martin

budova CVČ Kamarát

pondelok-piatok

8:00-18:00


vianočné gule sklo svietiace

Krásne vianočné gule  zo skla svietiace rôznymi motívmi vianoc a zimnou tématikou.Výborný doplnok ktorý príjemne spestrí vianočnú atmosféru či už na stromčeku,alebo len tak umiestnenú v interiéri

Odnimateľná magnetická nálepka na auto začiatočníka, na upozornenie ostatných vodičov na zvýšenie pozornosti.Výhoda tejto magnetickej nálepky je v tom že ak je v rodine viac šoférov začiatočník nálepku použiva a zdatnejší šofér si ju môže z auta odobrať.
naša cena 4,29 €

magnetická nálepka na auto Začiatočník

Krásny umelý vianočný stromček zelený s bielymi "zasneženými" koncami konárikov na podstavci veľkosť 220cm ,dodávajú vianočnej jedličke tú správnu zimnú a vianočnú atmosféru .Vianočný stromček jedlička sa skladá z dvoch oddeliteľných časí a rozkladacieho stojana ,pre lepšie uskladnenie po skončení vianočných sviatkov.
bežná cena 85,99 €
naša cena 73,19 €

umelý vianočný stromček Jedľa 220 cm

Krásne kvety orchidei na vysokej stopke . Kvet orchidea bude naozaj peknou dekoračnou ozdobou vo vysokej váze, alebo v akomkoľvek  aranžmáne.
naša cena 1,29 €

Orchidea sólo

Efektné vonkajšie osvetlenie kvapkajúce cencúle, z 10-tich cencúľov svietiacich 80 LED svetielkami vytvárajúcim efekt topiacich sa (kvapkajúcich)  cencúľov .Svetielka postupne blikajú z hora dole čím vytvárajú efekt topiacich sa cencúľov . Osvetlenie obsahuje ovládač ktorým sa dajú zvoliť štyri rýchlosti blikania svetielok.Vonkajšie osvetlenie ktoré Vám spríjemní  nie len  vianočné sviatky,ale aj
bežná cena 55,69 €
naša cena 47,39 €

vianočné osvetlenie kvapkajúce LED cencúle 80
akcia

Vnútorné vianočné LED osvetlenie v tvare okna s dekoráciou vianočnej výzdoby.Vianočné osvetlenie svieti 16-timi LED svetielkami s prípojkou na el.energiu .LED okno bude peknou vianočnou dekoráciou v každom interiéri.
naša cena 25,69 €

vianočné osvetlenie LED 16 okno

Dekoračný adventný svietnik,pekný doplnok do domácnosti ktorý nám v predvianočnom období spestrí interiér. Plní svoj účel počas adventu.
naša cena 17,49 €

adventný svietnik prútený

LED snehuliak  blikajúci tromi farbami  .Snehuliak vhodný ako pekná dekorácia počas zimného obdobia a vianočných sviatkov.LED Snehuliak  funguje na tri digitálne batérie.
naša cena 5,69 €

snehuliak svietiaci LED

Sada nerozbitných vianočných gulí v troch rôznych variantoch jednej farby,vhodné na výzdobu vianočného stromčeka,vetvičiek na spríjemnenie a skrášlenie vianočnej atmosféry.
naša cena 2,59 €

vianočné gule fialové

Sviečka vianočný stromček diódová,svietiaci v piatich farbách,pekný doplnok  k celkovej vianočnej výzdobe.Vhodný aj ako milý darček ktorý určite urobí radosť.
naša cena 8,79 €

stromček vianočný dioda

Sada nerozbitných vianočných guliek v šiestich rôznych farbách,vhodné na výzdobu vianočného stromčeka ,vetvičiek na spríjemnenie a skrášlenie vianočnej atmosféry.
naša cena 3,99 €

Guľky nerozbitné o4

 

Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie najnovšie


vianočná guľa stromček  LED svietiaca
bežná cena 3,69 €

naša cena 2,29 €

akcia
vianočná guľa anjel-LED

naša cena 5,39 €vianočná guľa anjel-LED
bežná cena 8,99 €

naša cena 6,29 €

akcia


vianočná guľa betlehém-LED

naša cena 6,49 €vianočná guľa stromček-LED

naša cena 6,39 €vianočná guľa anjel-LED

naša cena 3,89 €vianočná guľa anjel-LED rúžový
bežná cena 3,69 €

naša cena 2,29 €

akcia
vianočná guľa anjel-LED

naša cena 3,89 €


ZWU2Nj